העולם הגרפי הינו עולם מגוון ביותר ממדיה לדפוס ועד למדיה אנימטיבית.
בעבודותי מקפידה לשלב בין המדיות השונות ולהעמיק את ידיעותי בתחומים השונים, כדי שאוכל לתת מענה רחב ועשיר ללקוחותי.

מיתוג חברה הוא תהליך מובנה, המבוסס על תקשורת ישירה ושוטפת עם הלקוח ומהווה בסיס הכרחי ליצירת המותג, צבעי החברה, הזהות הרעיונית שלה, הפונטים המייחדים אותה והצורות העיצוביות המאפיינות אותה בלבד. חשיבות רבה ניתנת לעקביות בשימוש במוטיבים הגראפיים, הנגזרים מהקונספט העיצובי של החברה ובאופן ההטמעה שלו בכל קמפיין שיווקי, תערוכה או פרזנטציה.

העקביות הזו חשובה מאוד ליישום ייחודה של החברה והמראה שלה. כך שלמעשה כל פריט גרפי הינו חלק בלתי נפרד מהמראה הכללי ולא יחרוג ממנו..

בחלק זה מוצגות חלק מעבודותיי, לפיכך מומלץ בחום, ליצור קשר טלפוני כדי לקבל יותר פרטים על השירות המותאם למידותך כחברה ויעניק לך את המראה המקצועי המיחד אותו.

 עיצוב לוגו

לוגו חייב לייצג את החברה בקווים פשוטים, תוך שימוש בסמלים מוכרים מאותו עולם תוכן בו עוסקת החברה. הלוגו חייב להיות נקי ונהיר ממבט ראשון ועם זאת לעורר עניין אצל המתבונן. לוגו שנחרט בזיכרון לאורך זמן בשל ייחודו והאופן בו הוא מעביר את המסר /זהות החברה.
עיצוב באנרים

הבאנר הוא מעין פתיון שמשחררים לרחבי הרשת. ככזה הוא חייב לבלוט ב"ים" האינפורמציה המציף את העין. באנר שאינו נמצא מעניין "לא יעשה את העבודה" ולא יניע את הקהל הפוטנציאלי לדף הנחיתה או לאתר שלך. לכן כל פרט בו משמעותי ומחייב חשיבה שיווקית מתאימה
עיצוב בתני תערוכה

עיצוב מלא של ביתן התערוכה על כל מוצריו הנילווים.הטמעת הזהות המיוחדת של החברה בכל האלמנטים השיווקיים של הביתן מחייבת תכנון נכון של כל החומרים שמיועדים לתערוכה כל החומרים כולם יעוצבו בשפה אחידה שתראה למרחוק מושכת, מיוחדת ובעלת מראה עדכני.
עיצוב ברושורים

עיצוב הברושור מחייב עריכה טקסטואלית לצד עריכת התמונות הרלוונטיות. לגודל הברושור ישנה חשיבות גבוהה בעריכת המוצר וכן אם המוצר יופק לדפוס או לאינטרנט כל אלה משפיעים מאוד על צורת העריכה והאיפיון של המוצר הסופי.עיצוב מצגות

עיצוב מצגת החברה לשימוש כל אנשי החברה מחייב הטמעת כל האלמנטים המייחדים את המותג מראה אחיד ומוגדר תוך שימוש בצבעי הלוגו הכותרות והתמונותאיורים התואמים את המותג.
עיצוב אתרים

עיצוב אתר החברה מחייב איסוף חומרים ויז'ואלים לצד עריכת טקסט וכתיבה שיווקית מתאימה לכל חלק וחלק באתר. איפיון האתר הינו שלב ראשון והכרחי שיחסוך המון עבודה וזמן אם יעשה בצורה מסודרת שלב אחר שלב, ויאיץ בצורה ניכרת את העבודה עצמה.


website–tik-avudo-pic1
website–tik-avudo-pic2
website–tik-avudot-pic3
website–tik-avudot-pic5
website–tik-avudot-pic6
website–tik-avudot-pic4
website–tik-avudot-pic7
website–tik-avudot-pic8
website–tik-avudot-pic9
website–tik-avudot-pic10


עיצובים שונים למוצרים

מוצר ממותג הנושא את האלמנטים הגרפיים של החברה אותה הוא מייצג הוא מעין פרסומת מהלכת, היכן שימצא יעורר עניין בחברה אותה הוא ממתג, יעביר את המסר המתבקש, מדובר בחברה רצינית, מקצועית המכבדת את עצמה ואת מוצריה. יעמיק אצל הלקוח הפוטנציאלי את האמינות שלה כחברה שיש לה בידול וייחודיות.


מדבקה לCD
מארז מוצר
אריזת CD
עיצוב ברכת חג
עיצוב פוסט ייעודי לפייסבוק
עיצוב לדלתות משאית
עיצוב דף נחיתה
עיצוב מודעה אינטרנטית
עיצוב אינפוגרפיקה לאתר
woman day gloya choosen18X9-01
purim mail invitation2-01
adama biz card-01
A4 bezeq2beshvat-01
1200X1200post bezeq_purim teaser3_2-01